Strojní omítání stěn-stropů. Omítky-štukové-dvouvrstvé-sanační. Zednické práce.

Strojní omítky a omítání

 Moderní logistika strojního omítání poskytuje zpracovateli oproti ručnímu zpracování celou řadu výhod:

 

- rychlost zpracování a vysoké výkony

- minimální  ztráty

- úspora nákladů na míchání a transport omítkových směsí

- minimální prostor pro uskladnění materiálu

- ekologické zpracování bez znečištění životního prostředí

 

 

Nabízíme Vám kompletní dodávku jednovrstvých i dvouvrstvých vnitřních a venkovních omítek včetně materiálu. Převážně pracujeme s materiály firmy KNAUF. Dle požadavků investora ale pracujeme i s materiály od jiných dodavatelů.

Pracujeme s moderními omítacími stroji, které umožňují rychlejší a kvalitnější provedení narozdíl od klasických zdlouhavých postupů ručního omítání. Používáme dilatační APU lišty, vyztužovací rohové omítkové profily, fólie, pásky, ukončovací profily,  atd. Postaráme se o zakrytí oken, dveří a prostupů. Samozřejmostí je vyklizení staveniště po skončení omítání.

Pokud hledáte solidního a spolehlivého partnera pro kompletní dodávku strojního omítání - omitacích prací, napište nám nebo raději přímo zavolejte a my uděláme vše pro vaši spokojenost.  

Rohové omítkové profily jsou hladké a částečně děrované stavební profily pro různé tlousťky omítek. Jsou vyráběny buď z pozinkovanéh ocelového plechu, nebo z ocelového plechu s vrstvou polyesterového laku. Úhel vnitřního rohu má velikost 90° popř. 135°. Používají se u vnitřních omítek a slouží k ochraně, stabilizaci a přesnému utváření hran. 

Dilatační APU profily se používají u vnitřních omítek a slouží k přesnému, kolmému a rovnému ukončení omítky. Další předností je skutečnost, že pohyby dveří a okenního rámu vlivem rozdílných teplot neovlivňují těsnost spár. Dilatační profily se připevní na vnější plochy rámových profilů u oken a dveří. Výhody: tloušťka omítky je v souladu s montáží profilu. zabraňuje vytvoření trhlin mezi rámovým profilem a omítkou, odpadá tmelení spár, tepelně izolační, zvukově izolační, pevné a diletující spojení. 

Ukončovací profily se používají převážně u vnitřních omítek jako ohraničení vůči osatním stavebním dílům v rámci celkové plochy zdiva. Profily umožňují tvorbu dilatačních spár (profily se v páru pokládají proti sobě). Dobré usazení omíty je zajištěno zahnutými profilovými hranami a hustým děrováním.   

TOPlist Strojní omítání stěn a stropů, dvouvrstvé omítky strojní i ruční, omítky stěn a stropů sádrové tenkovrstvé, štukové omítky, štukování a stěrování stěn a stropů.

Moderní hezké bydlení a dekorace bytu ve světě.

Kontakt

E K V A T O R - R N s. r. o.

ekvator@seznam.cz

EKVATOR-RN s.r.o.
Tupolevova 713
199 00 Praha 9 - Letňany

IČ 27100448
DIČ CZ27100448
Spisová značka C96234

Telefon :(+420) 775 339 738
Fax :(+420) 266 312 875

Vyhledávání

CZIN.eu

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode