Strojní omítání stěn-stropů. Omítky-štukové-dvouvrstvé-sanační. Zednické práce.

Sanační omítka účinně zbavuje přebytečné vlhkosti a je navíc prodyšná. Zbytková vlhkost ve zdivu nezůstane uzavřená, naopak, je postupně odvětrávána. Sanovaný podklad pro aplikaci sanační odvlhčovací omítky musí být dokonale zbaven staré omítky a to do výše 1 m nad viditelnou (případně měřitelnou) hranicí vlhkosti. Dále se musí vyškrábat spáry do hloubky 10-20 mm a celý podklad následně očistit od zbytků malty a prachu ocelovým kartáčem nebo tlakovou vodou. Na takto očištěný a důkladně navlhčený podklad je možné aplikovat omítku. Elektrická instalace pod omítkou se nesmí v žádném případě přichytávat pomocí sádry. Vhodná je například rychletuhnoucí malta Schnellreparaturmörtel

Moderní hezké bydlení a dekorace bytu ve světě.

Námi nejčestěji používáné sanační omítky KNAUF:

 Odvlhčovací postřik (MCO 2)

Suchá maltová směs Saniervorspritzer je ruční malta se zvýšenou přídržností určená pod omítku Saniergrundputz na kamenné, smíšené nebo betonové zdivo. Omítka zaručuje dokonalé spojení mezi relativně hladkým podkladem (smíšené či kamenné zdivo, monolit. beton) a omítkou Saniergrundputz, přičemž též plní svoji sanační odvlhčovací funkci.

 Odvlhčovací omítka (MCO 1)

Suchá maltová směs Saniergrundputz je ruční malta pro opravy vlhkého a solemi poškozeného zdiva. Složení SMS zaručuje, že zatvrdlá omítka dobře transportuje vodu ze zdiva k povrchu, kde se odpaří a zároveň znemožňuje průchod solí a tím dlouhodobě zabraňuje výskytu solných výkvětů.

Sanační štuk

Suchá maltová směs Kbelosan F je ručně zpracovatelná malta. Používá se na vytvoření vnitřní i vnější finální štukové úpravy sanačního systému KBELOSAN, splňujícího požadavky směrnice WTA.

TOPlist

Kontakt

E K V A T O R - R N s. r. o.

ekvator@seznam.cz

EKVATOR-RN s.r.o.
Tupolevova 713
199 00 Praha 9 - Letňany

IČ 27100448
DIČ CZ27100448
Spisová značka C96234

Telefon :(+420) 775 339 738
Fax :(+420) 266 312 875

Vyhledávání

 

CZIN.eu

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode